Transport

Jesteśmy firmą transportową posiadającą doświadczenie w wykonywaniu transportu drogowego na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w przewozach plandekowych – całopojazdowych.

Dysponujemy własnym taborem samochodowym składającym się z ciągników siodłowych wyposażonych w urządzenia GPS pozwalające na kontrolę przebiegu realizowanego transportu. Posiadamy naczepy typu firany, megi, niskopodwoziowe "jumbo" do ładunków ponadgabarytowych, przewozu maszyn budowlanych i rolniczych. Ponadto w naszym zakresie świadczonych usług znajdują się przewozy materiałów niebezpiecznych (ADR). Nasi spedytorzy od momentu przyjęcia zamówienia aż do rozładunku towaru gwarantują Państwu dokładną kontrolę oraz przebieg transportu. Jesteśmy terminowi, niezawodni oraz elastyczni. Wyspecjalizowana oraz wyszkolona kadra kierowców również wpływa na wysoki poziom obsługi klienta oraz kompleksowość wykonania naszych usług.

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego. Ponadto posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika, który jest wydawany w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa i standardy współpracy w transporcie drogowym rzeczy.

Spedycja drogowa

Agromasz Sp. z o.o. świadczy usługi spedycji drogowej w zakresie:

Spedycja krajowa

  • Ładunki całopojazdowe
  • Ładunki częściowe

Spedycja międzynarodowa

  • Ładunki całopojazdowe
  • Ładunki częściowe