KUP CIĄGNIK Z SERII ARION I ODBIERZ WEEKEND WE LWOWIE


 ARION to gama ciągników kompaktowych od 90 KM do 205 KM, które mogą być ciągnikami pomocniczymi jak i głównymi w gospodarstwie, ich uniwersalność sprawia że bez problemu mogą pracować z ładowaczem czołowym jak i obsługiwać wymagające maszyny uprawowe.

     Modele ARION występują w 3 seriach, seria 400 i 500 to ciągniki z 4 cylindrowymi silnikami, a seria 600 to ciągniki z 6 cylindrowymi silnikami.

     Cała gama ARION to ciągniki o równym rozłożeniu masy 50/50 i wysokich masach własnych. Amortyzowana oś przednia, kabina, przedni i tylni TUZ, pneumatyczny fotel to cechy które dbają o komfort w czasie pracy.

     Firma Agromasz Serwis Sp. z o.o. wspólnie z Agencją Eventową ESTRO EVENTS Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie organizuje promocję skierowaną do wszystkich klientów, którzy podpiszą umowę na zakup ciągnika CLAAS serii  ARION w okresie od 01.07.2021r. do 30.09.2021r. Firma oferuje specjalnie skomponowany weekendowy wyjazd turystyczny do Lwowa dla każdego klienta z osobą towarzyszącą pod warunkiem podpisania umowy i wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie. 

     Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższą ulotką reklamową dotyczącą tej promocji, a w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod wskazanym numerem telefonu. 

              Kontakt z handlowcem:
Karol: 691 033 718
Radosław: 667 662 354

Ostre cięcie z CLAAS

Przygotuj swój zespół żniwny CLAAS do sezonu 2021. Pracuj precyzyjnie i bez przerw. Sprawdź naszą ofertę na części zamienne CLAAS ORIGINAL.